Mollakendi Halı Yıkama

Mollakendi Halı Yıkama firması ünvanı ile Elazığ Mollakendi mahallesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Mollakendi halı yıkama, Mollakendi halı yıkama atölyesi, Elazığ Mollakendi halı yıkama firmaları, Mollakendi halı yıkama fabrikası, gibi taleplerinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Mollakendi Halı Yıkama Mollakendi mahallesi ve tüm  Elazığ il merkezinde hizmet vermekte olan Atlas halı yıkama firması, kaliteli hizmet anlaşın ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş, bu doğrultuda hareket eden bir halı yıkama firmasıdır.

Elazığ Mollakendi Halı Yıkama firması olarak bilinen Atlas Halı Yıkama firmamız, siz değerli Elazığ  Mollakendi mahallesi sakinlerine hizmet vermenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşamaktadır.

Mollakendi Halı Yıkama Firması olarak, evinizden teslim aldığımız halılarınızı son teknoloji harikası otomatik makinelerde, halının dokusuna zarar vermeden ve renklerini soldurmadan yıkamaktayız.

Mollakendi Halı Yıkama firmasına teslim ettiğiniz halılarınız ilk işlem olarak tozlama makinesinden geçerek tozu alındıktan sonra yıkama bandına alınır.

Halı yıkama bandında halının türüne göre belli bir sıcaklıkta ki sıcak su ile ön yıkaması yapılarak lekelerin yumuşaması sağlanır.

Akabinde halının renklerini soldurmayan özel çözelti li Antibakteriyel halı yıkama şampuanı ile, en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlik ile halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Mollakendi Halı Yıkama Atölyesi olarak halılarınızda olası muhtemel, çay lekesi, kahve lekesi, meyve suyu lekesi, kola lekesi ve küflenme gibi tüm zorlu işlemlere karşı özel çözeltili şampuan ve kimyasallar yardımı ile müdahale edilerek halılarınız tüm lekelerden arındırılmaktadır.

Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra, halılarınız son sistem halı sıkma makinelerinde ön kurutma işlemi yapılır.
Sıkma işleminin ardından özel kurutma odalarında kurutulmaya alınıp kuruyana kadar bekletilir.

Mollakendi Halı Yıkama Fabrikasında kurutma odalarından çıkan halılarınız, havalandırma işleminin ardından, jelatin ile kaplanarak teslimat süresine kadar rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmektedir.
Son aşamada firmamızın dağıtım ekibi tarafından titizlik ile araçlara yüklenen halılarınız siz değerli müşterilerimizin adresine teslim edilmektedir.

Mollakendi Halı Yıkama firması aynı zamanda koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, stor perde yıkama hizmetleri de vermektedir.

Mollakendi Halı Yıkama Firması taşınabilir son sistem halı yıkama makineleri ile cami ve mescitler için yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir.

Mollakendi Halı Yıkama 15 yıllık bilgi birikimi ve alanında uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ile Elazığ Mollakendi mahallesinde hizmetinizdeyiz.

Mollakendi Halı Yıkama Firması olarak siz değerli müşterilerimizin bize olan güveninize layık olmak için çalışıyoruz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Elazığ Mollakendi Halı Fabrikası