Aksaray Halı Yıkama


Aksaray Halı Yıkama halı yıkama firması olarak halı yıkama hizmet veren firmamız Aksaray halı yıkama, Aksaray halı yıkamacı, Aksaray mahallesi halı yıkama fabrikası, Elazığ Aksaray halı yıkama, gibi tüm arayışlarınız için size bir telefon kadar yakındır.

Aksaray halı yıkama firmaları arasında işini en düzgün yapan ve her gün biraz daha büyüyen firmamız hizmet bölgelerini her geçen gün daha da genişletmektedir..
Aksaray halı yıkama firması olarak siz değerli mahalle sakinlerine en iyi şekilde hizmet vermenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşamaktayız.

Aksaray mahallesi halı yıkama firması olarak, evinizden teslim aldığımız halılarınızı son teknoloji harikası makinelerde, halının dokusuna zarar vermeden yıkıyoruz.

Halılarınız nasıl yıkanıyor ?

Firmamıza yıkanmak üzere teslim ettiğiniz ilk işlem olarak tozlama makinesinden geçirilerek kapa pisliği ve tozu alınır.

Tozlama makinesinden çıkan halılarınızı yıkama bandına alarak, halıların renklerini soldurmayan özel çözeltili Antibakteriyel halı yıkama şampuanı ile yıkamaktayız.
Aksaray halı yıkama firmamız Halılarınız en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlik ile yıkanmaktadır.

Aksaray halı yıkama firması olarak halılarınızda olası muhtemel, çay lekesi, kahve lekesi, meyve suyu lekesi, kola lekesi ve küflenme gibi tüm zorlu işlemlere karşı özel çözeltili şampuan ve kimyasallar yardımı ile müdahale edilerek halılarınız tüm lekelerden arındırılmaktadır.

Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra, halılarınız son sistem halı sıkma makinelerinde ön kurutma işlemi yapılır.
Sıkma işleminin ardından özel kurutma odalarında kurutulmaya alınıp kuruyana kadar bekletilir.

Kurutma odalarından çıkan halılarınız, havalandırma işleminin ardından, jelatin ile kaplanarak teslimat süresine kadar rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmektedir.

Son aşamada firmamızın dağıtım ekibi tarafından titizlik ile araçlara yüklenen halılarınız siz değerli müşterilerimizin adresine teslim edilmektedir

Elazığ Aksaray mahallesi Halı Yıkama firması Atlas Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin bize olan güveninize layık olmak için çalışıyoruz.

“Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.”