Nail Bey Halı Yıkama

Nail Bey Halı Yıkama firması ünvanı ile Elazığ Nail Bey mahallesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Nail Bey halı yıkama, Nail Bey halı yıkama atölyesi, Nail Bey halı yıkama firmaları, Nail Bey halı yıkama fabrikası, gibi taleplerinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Nail Bey Halı Yıkama Nail Bey mahallesi ve tüm  Elazığ il merkezinde hizmet vermekte olan Atlas halı yıkama firması, kaliteli hizmet anlaşın ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş, bu doğrultuda hareket eden bir halı yıkama firmasıdır.

Elazığ Nail Bey Halı Yıkama firması olarak bilinen Atlas Halı Yıkama firmamız, siz değerli Elazığ  Nail Bey mahallesi sakinlerine hizmet vermenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşamaktadır.

Nail Bey Halı Yıkama Firması olarak, evinizden teslim aldığımız halılarınızı son teknoloji harikası otomatik makinelerde, halının dokusuna zarar vermeden ve renklerini soldurmadan yıkamaktayız.

Nail Bey Halı Yıkama firmasına teslim ettiğiniz halılarınız ilk işlem olarak tozlama makinesinden geçerek tozu alındıktan sonra yıkama bandına alınır.

Halı yıkama bandında halının türüne göre belli bir sıcaklıkta ki sıcak su ile ön yıkaması yapılarak lekelerin yumuşaması sağlanır.

Akabinde halının renklerini soldurmayan özel çözelti li Antibakteriyel halı yıkama şampuanı ile, en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlik ile halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Nail Bey Halı Yıkama Atölyesi olarak halılarınızda olası muhtemel, çay lekesi, kahve lekesi, meyve suyu lekesi, kola lekesi ve küflenme gibi tüm zorlu işlemlere karşı özel çözeltili şampuan ve kimyasallar yardımı ile müdahale edilerek halılarınız tüm lekelerden arındırılmaktadır.

Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra, halılarınız son sistem halı sıkma makinelerinde ön kurutma işlemi yapılır.
Sıkma işleminin ardından özel kurutma odalarında kurutulmaya alınıp kuruyana kadar bekletilir.

Nail Bey Halı Yıkama Fabrikasında kurutma odalarından çıkan halılarınız, havalandırma işleminin ardından, jelatin ile kaplanarak teslimat süresine kadar rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmektedir.
Son aşamada firmamızın dağıtım ekibi tarafından titizlik ile araçlara yüklenen halılarınız siz değerli müşterilerimizin adresine teslim edilmektedir.

Nail Bey Halı Yıkama firması aynı zamanda koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, stor perde yıkama hizmetleri de vermektedir.

Nail Bey Halı Yıkama Firması taşınabilir son sistem halı yıkama makineleri ile cami ve mescitler için yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir.

Nail Bey Halı Yıkama 15 yıllık bilgi birikimi ve alanında uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ile Elazığ Nail Bey mahallesinde hizmetinizdeyiz.

Nail Bey Halı Yıkama Firması olarak siz değerli müşterilerimizin bize olan güveninize layık olmak için çalışıyoruz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Elazığ Nail Bey Halı Fabrikası