Sürsürü Halı Yıkama

Sürsürü Halı Yıkama Elazığ Halı Yıkama firması ünvanı ile Sürsürü Halı Yıkama, Sürsürü Halı Yıkama Firması, Sürsürü Halı Yıkama Fabrikası, Elazığ Sürsürü Halı Yıkama, Sürsürü Halı Yıkama Atölyesi gibi tüm arayışlarınız için Atlas Halı Yıkama size bir telefon kadar yakındır.

Sürsürü Halı Yıkama firmaları arasında her gün biraz daha büyüyen Atlas Halı Yıkama hizmet bölgelerini her geçen gün daha da genişletmektedir..
Sürsürü Halı Yıkama firması Atlas Halı Yıkama olarak siz değerli Elazığ Halkına en iyi şekilde hizmet vermenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşamaktayız.

Atlas Halı Yıkama Firması olarak, evinizden teslim aldığımız halılarınızı son teknoloji harikası makinelerde, halının dokusuna zarar vermeyen, renklerini soldurmayan özel çözeltili Antibakteriyel halı yıkama şampuanı ile, en ince ayrıntısına kadar büyük bir  titizlik ile halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.
Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra, halılarınız sanayi tipi sıkma makinelerinde yapılan sıkma işleminden tamamlanmasıyla, özel kurutma odalarında kurutulmaya alınıp kuruyana kadar bekletilir.
Kurutma odalarından çıkan halılar, havalandırma işleminin ardından, jelatin ile kaplanarak teslimat süresine kadar rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmektedir.
Son aşamada firmamızın dağıtım ekibi tarafından titizlik ile araçlara yüklenen halılarınız siz değerli müşterilerimizin adresine teslim edilmektedir

Sürsürü Halı Yıkama firması Atlas Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin bize olan güveninize layık olmak için çalışıyoruz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Elazığ Halı Yıkama – Atlas Halı Yıkama